Ki mit tud? eredmények 2024

2024.03.28

Versmondás (alsó tagozat)

1. Paksa Csenge
2. Keresztély Nimród
3. Nagy Boldizsár és Rába Liza

Versmondás (felső tagozat)
1. Szalóky Dorina
2. Németh Anna és Németh Lili
3. Alexy Lilián és Szabó Botond

Mesemondás
1. Marosits Szonja
2. Németh László Nimród
3. Bíró Viktória-Bődi Sára-Déri Kiara-Gömböcz Kristóf

Tánc
1. Robbanó Cicák
2. Déri Kiara – Szalai-Erhardt Áron
3. 2.a és 2.b osztály csapata és Farkas Maja-Kocsis Kata Borka-Szelezsán Emese

Hangszer
1. Németh Vilmos

Ének
1. Gáspár Rebeka-Póczik Panna
2. Póczik Milla

Jelenet
1. 6. osztály
2. 7.a osztály
3. 4. osztály

A zsűri különdíját Puskás Barbara 5.b osztályos és Bárány Anna 6. osztályos tanulók kapták.

Minden fellépőnek gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.