A “… haza, nemzet és nyelv… “ vetélkedőn a 4. osztályosok csapata

2023.11.13

A Paragvári Általános Iskolában rendezett műveltségi vetélkedőn Paksa Bende Máté, Paksa Csenge Júlia és Szelezsán Emese

4. osztályos tanulókból álló csapat III. helyezést ért el.

Eredményükhöz gratulálunk!Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.