Angol levelezőverseny eredmények

2021.03.31

Tanítványainak szép eredményeket értek el a Hebe Kft. által rendezett országos Christmas is all around és The Royal Family angol projektversenyeken.

Christmas is all around projektverseny:

• Darunday Llianne- Horváth Angéla: 4. hely – junior 2 teens kategória (8.o.)
  • Takács Réka- (másik) Horváth Angéla: 21. hely – junior 2 teens kategória (8.o.)
  • Horváth Maja, Kovács Kamilla, Poór Petra: 21. hely – kids kategória (5.o)
  • Győrvári Lili: 5. hely – starter kategória (3. o)
  • Vass Mira, Mayer Enzo –  részt vettek

The Royal Family projektverseny:

• Győrvári Lili: 1. hely – starter kategória (3.o.)
  • Hajas Anna, Horváth Hanna, Poór Noémi: 7. hely – junior 2 kategória (8.o.)

London Bridge angol tesztverseny országos döntőjébe 2 diákunk is bekerült:

• Ostermann Áron 6.b
  • Sugár Bence 8.o

Felsősök felkészítő tanára: Sághy Rita tanárnő

Gratulálunk a kiváló teljesítményekhez!