Angolos sikerek a 6B osztályban

2021.06.17

Sikeres tanévet tudhatnak maguk mögött a 6B osztályos tanulók.

A 2020/2021-es tanévben az alábbi kimagasló eredmények születtek a kéttannyelvű csoportban:

Osztermann Áron: TITOK – London Bridge verseny – országos 4. helyezett. Felkészítő tanár: Lengyel Lilla

Paksa Botond és Szépfalvi Áron: Neumann angol verseny, 1. korcsoport: 2. helyezett. Felkészítő tanár: Lengyel Lilla

Szeretettel gratulálunk Mindenkinek! Büszkék vagyunk Rátok!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.