Bendegúz Tudásbajnokság II. féléves eredmények

2023.06.19

Iskolánk tanulói a Bendegúz Tudásbajnokság Országos Tanulmányi versenyen II. félévben is nagyon szép eredményeket értek el.

Kovács Arnold 2.a osztály – matematika tantárgyból arany minősítés

Strobl Ádám 2. a osztály – matematika, valamint olvasás és szövegértés tantárgyból arany minősítés

 

 

Vas Izabella 4.b osztály – matematika tantárgyból bronz minősítés

Ferenczy Flórián Etele 4.b osztály – matematika tantárgyból bronz minősítés

Felkészítő tanár: Vargáné Pap Júlia

 

 

Győrvári Lili Anna 5. osztály – angol haladó tantárgyból arany minősítés

Felkészítő tanár: Nagy-Szabó Iréne

 

 

Kovács Laura 6. a osztály – angol haladó tantárgyból arany minősítés

Felkészítők: Lengyel Lilla és Sághy Rita

 

 

Lengyel Tünde 6.b osztály – matematika tantárgyból arany minősítés

Lengyel Renáta 8. osztály – matematika tantárgyból arany minősítés

Felkészítő tanár: Nagy Gabriella

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.