Diákolimpikonok kaptak elismeréseket a szombathelyi városházán

2023.12.12

Az Országos és Nemzetközi Diákolimpia döntőjében elért 1-3. helyezett diákok, illetve a szakszövetségek által rendezett (a rock and roll ide tartozik) országos diákolimpia 1. helyezett diákjai kaptak elismerést a szombathelyi városházán.

Iskolánkból az alábbi tanulókat díjazták:

Akrobatikus rock and roll – lány III-IV. kcs

Gáspár Viktória
Guttmann Zsófia
Guttmann Kira
Keresztes Dorina
Trencsér Alexandra

Akrobatikus rock and roll – lány I. kcs DUO B

Gáspár Rebeka
Póczik Panna

Akrobatikus rock and roll – lány I. kcs COUPLE B

Hujber Kálmán
Németh Frida

Szívből gratulálunk és köszönjük a felkészítést Németh Évinek!

forrás: nyugat.hu