DÖK nap 2021

2021.06.24

Az idei tanévben a pandémiás helyzet miatt nehézséget okozott a programok megvalósítása.

De Adél néni nem adta fel, és kitűnő programokat tervezett erre a napra.

Volt itt minden: homokvár készítés, rejtvényfejtés, papírsárkánykészítés, akadálypálya, smink- és frizurakészítés, 1 perc és nyersz vetélkedő. A felsősök foci- és röplabda bajnokságot is rendeztek.

A napot fagyizással zártuk.

Az iskola minden tanára segített a programok lebonyolításában, melyet itt is köszönünk.

Ez a nap értetek volt, nyitrások!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.