Eredmények a 2. félévből

2021.06.24

A második félévben tovább folytatódtak a versenyek, ahol tanítványaink ismét szép eredményeket értek el.

Gratulálunk kitartó munkájukhoz és a szép eredményekhez!

Köszönjük kollégáinknak a felkészítést!

Angol levelező versenyek:

Hello Australia! – Kids – 1 fordulós országos angol levelezős projektverseny:

Vas Gergő (5. osztály) – 8. helyezett

Felkészítő tanár: Lengyel Lilla

Play and Win! – Kids – 4 fordulós országos angol levelezős projektverseny:

Szalóky Dorina, Németh Hunor Dénes (5. osztály): 3. helyezett

Novák Nóra, Fülöp Szilárd (5. osztály): 6. helyezett

Kovács Kristóf Gábor, Farkas Bálint (5. osztály)– 9. helyezett

Hajas Nóra, Boros Benedek (5. osztály)– 23. helyezett

Felkészítő tanár: Lengyel Lilla

Németh-Steff Hanna (4.a osztály) Kids-1.helyezett

Németh-Steff Dániel-(8.osztály)Junior -6. helyezett

Felkészítő tanár: Sághy Rita

Tavaszi olvasóverseny (csoportos):

A Szent Johanna gimi

Oláh Gabriella, Oratovszky Eszter (7. osztály) 2. helyezett

Bognár Hanna, Németh Nóra (6. osztály- korosztályon kívül indultak) 7. helyezettek

Felkészítő tanár: Szentgyörgyi Adrienn

 

Szeresd a Földet! egyfordulós környezetismeret projektverseny.

Imre Korina ,Németh Anna, Németh Lili, Pál Martin csapata 5. helyezést ért el.

Bóna Ádám, Lasics Mátyás, Póczik Bence, Réthi Csongor 7. helyezés.

Kovács- Komlenecz Emma, Miskolci Levente, Pintér Bendegúz ,Puklér Panna 8. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Németh Krisztina

 

További angolos eredmények:

London Bridge országos tesztverseny döntő: Sugár Bence (8.o) 13 hely

 

Tudásbajnokság (Bendegúz) levelező verseny-6 fordulós

Győrvári Lili (3.o)-angol kezdő- arany minősítés

Kovács Laura (4.a)-angol haladó-arany minősítés

Lendvai Zsáklin Tamila (4.b) angol haladó- arany minősítés

Gáspár Viktória (4.b) angol haladó- bronz minősítés

Kovács Laura részt vett a megyei döntőn is és a 8. helyen végzett

Felkészítő tanárok: Tóth Flóra, Sághy Rita

Tudásbajnokság megyei döntő és 2. félévi eredmények:

Megyei döntő:

3. osztály:

Győrvári Lili:

angol kezdő – 5. helyezett

Polgár Tímea:

anyanyelv – 9. helyezett

matematika – 9. helyezett

Szilvágyi Nóra:

olvasás-szövegértés – 8. helyezett

2. félévi eredmények:

3. osztály

Győrvári Lili
angol: arany
olvasás, szövegértés: arany

Szilványi Nóra
olvasás, szövegértés: arany

Polgár Tímea
anyanyelv: arany
matematika: arany

4.b osztály:

Gáspár Viktória
angol haladó – bronz
matematika – ezüst
Guttmann Szófia
matematika – arany
Lendvai Zsáklin Jamila
angol haladó – arany
Lengyel Tünde
matematika – arany

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.