Fenntarthatósági Témahét eredmények

2023.05.17

A Fenntarthatósági Témahéten megtartott verseny eredményei a következők:

Alsó

I. 4.b

Il. 3.o.

Ill. 4.a

Felső

I. 8.b

II. 8.a

III. 6.a

A legkékebb osztályok a “Kék bolygóhoz” méltón a 4.a, 6.a és 6.b osztályok.

Gratulálunk az osztályoknak a sikeres szereplésért!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.