Tudásbajnokság vármegyei döntő eredmények

2023.05.15

Iskolánk tanulói szép eredményeket értek el a Tudásbajnokság vármegyei döntőjén:

Lengyel Tünde 6.b osztályos tanuló 1. helyezés matematika tantárgyból

Lengyel Renáta 8. osztályos tanuló 2. helyezés matematika tantárgyból

Győrvári Lili Anna 5. osztályos tanuló 5. helyezés angol haladó tantárgyból

Ferenczy Flórián Etele 4.b osztályos tanuló 17. helyezés matematika tantárgyból

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.