Fiú kézilabda III. korcsoport Megyei Diákolimpia döntő Szentgotthárd, 2023. 03. 22.

2023.03.24

Március 22 – én került megrendezésre a III. korcsoportos fiú kézilabda Megyei Diákolimpia döntője Szentgotthárdon. A tornán három csapat a Nyitra és a Gothard Szombathelyről, valamint a hazai Szent Gotthárd iskola csapatai mérkőztek meg egymással.

Iskolánk csapata az első mérkőzését a Gothard Jenő Általános Iskolával játszotta. Végig vezetve, 5 : 2 – es elsőfélidőt követően 10 : 5 – re nyertünk.

A második mérkőzésen a hazai Szent Gotthárd iskola csapata ellen az első félidőben még jól tartottuk magunkat. 2 : 4 volt az állás, a védekezés nagyon jó volt, támadásban maradtak ki helyzetek. A második félidőben a fáradság jelei mutatkoztak, amit az ellenfél ki is használt, kikaptunk 11 : 4 – re. Így a második helyet szerezte meg iskolánk csapata a III. korcsoportos kézilabda Megyei Diákolimpia döntőjében.

Gratulálunk!