Hefele 7 próba

2023.10.22

Hefele 7 próba vetélkedőn 3 csapattal vettünk részt.

Szabadulószoba, hídépítés, mozaik-kirakó és hasonló izgalmas versenyszámokban mehettek össze tudásunkat a többi iskola csapatával. A dobogóról hajszál híján maradtunk csak le.

Értékes ajándékokkal tértünk haza, melyek az iskolában készült értékes munkadarabokból álltak.

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.