“Így látom én!” rajzpályázat

2019.11.22

A Vas Megyei CsEÖH által hirdetett “Így látom én!” rajzpályázaton Guttmann Kira 3. b osztályos tanuló Savaria Lions Club különdíjban részesült. Köszönjük a felkészítést és nevezést Németh Katalinnak, a díjátadón való részvételt és fotókat Kira szüleinek. Gratulálunk Kirának!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.