III. SCHOTT KUPA akrobatikus rock and roll táncverseny

2024.06.16

A III. SCHOTT KUPA akrobatikus táncversenyen iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.

🥇 Szalai- Erhardt Áron – Déri Kiara (mini kat)
🥈 Bakonyi Petra – Nagy Léna – Horváth Heléna (little girls trió)
🥈Kocsis Kata – Szelezsán Emese- Farkas Maja (ladies trió)
🥉Rába Simon (ovis szóló)
🥉Bogyai Alissza – Sándor Bianka (duó little girls)
4. hely: Molnár Laura – Varga Laura (duó little girls)
4. hely: Gáspár Rebeka – Póczik Panna (duó girls)
5. hely: Robbanó cicák (children kisformáció)
8. hely: Mihályi Boglárka – Páli Petra (duó little girls)
11. hely: Mészáros Boglárka – Soós Liza (duó little girls)

17. hely: Gömböcz Liza (solo little girls)

Felkészítőjük: Németh Évi

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.