Játékos Sportverseny

2021.12.17

A Játékos Sportverseny városi fordulóján 14 tanuló képviselte iskolánkat. A szoros küzdelemben végül a 4. helyet szerezték meg. Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményért!

Köszönjük a szülők és a kollégák segítő együttműködését!

Az iskolai csapat tagjai:
2. osztály : Gallos Zalán, Lakics Roland, Paksa Csenge Júlia
3.a osztály : Baán Zsófia, Lasics Mátyás, Novák Barnabás, Póczik Bence
4. osztály : Alexy Lilián, Bruno Sarah, Idaházi Anna, Pankotay Emma, Takács Luca, Tóth-Hencsey Gergő, Vincze Bítia

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.