Ünnepi díszbe öltözött iskolánk

2021.12.17

“Év utóján, karácsonykor

kisgyermeknek lenni jó,

mikor hegyre, sík mezőre

lágyan hull a puha hó.

Számolgatni a tíz ujjon:

hány nap is van hátra még,

míg megjön a karácsonyfa,

melyen annyi gyertya ég.”

Jancsik Pál

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.