Sportszer támogatás

2021.12.10

Az eddigi évekhez hasonlóan az idei évben is megkapta iskolánk a 300.000 Ft Önkormányzati támogatást a sportversenyeken való aktív részvételért. Az összegből ismét sportszereket vásárolunk a gyerekeknek a mindennapos testneveléshez.

Gratulálunk gyerekek!
Köszönjük a szülők, és a kollégák támogatását!

Testnevelők

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.