Karácsony az iskolánkban

2024.01.07

Az iskola hagyományai szerint a 4. osztályosok ünnepi műsorával zárult az iskolai adventi időszak.

December 3 hétfőjén meggyújtottuk iskolánk közös ádventi koszorúján a gyertyákat.

A felsős osztályok meghitt műsorokkal készültek a gyertyagyújtásra.

A 4. gyertya lángja az iskolai műsor előtt lobbant lángra, Póczik Panna 4. osztályos tanuló verse után.

Ezután következett a 4. osztály karácsonyi betlehemes, verses-énekes műsora, amelynek főpróbája a szülőknek előadott esti előadás volt.

Az ünnepi hangulatot fokozta, hogy az aulában a diákönkormányzat fotósarkot rendezett be a szülők segítségével, ahol lehetett szelfizni, vagy barátos képet készíteni. Ezeket a fotókat fel lehetett tölteni a diákönkormányzat Facebook oldalára (NyitraDok).

Reméljük, minden nyitrás átérezte az adventi várakozás varázsát, és jó érzéssel tért haza a hosszú téli szünetre!