Futsal megyei döntő

2023.12.21
Celldömölkön került megrendezésre a fiú IV. korcsoportos Futsal megyei döntő 5 iskola részvételével.

Iskolánk csapata két győzelemmel és két vereséggel a dobogó 3. fokára állhatott fel!

A csapat tagjai: Kolompár Zénó, Andor Olivér, Fülöp Szilárd, Németh Hunor, Németh Márk, Mayer Enzó, Lasics Bendegúz, Gombos Zalán, Grabarics Gergő

Felkészítők: Jáger Sándor, Kósa Ottó

Góllövők:
 Németh Hunor 3
 Andor Olivér 3
 Kolompár Zénó 2
 Gombos Zalán 1
 Németh Márk 1
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.