Kerti szerszámtároló létesítése

2022.09.02

A tavaszi papirgyűjtésből befolyt összegből sikerült venni egy kerti szerszámtárolót.

Nyár folyamán tereprendezés és aljzatbetonozás megtörtént. A napokban pedig felállításra került a házikó. 🏠 Hálás köszönet a papírgyűjtés szervezőinek, külön köszönet a szülőknek és a lakosságnak a rengeteg papírért!

Következő papírgyűjtés célja egy új interaktív tábla beszerzése lesz.

Köszönet Mindenkinek!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.