Lázár Ervin program 7. évfolyam

2023.09.28

A 7. évfolyam a Lázár Ervin Program keretében részt vett a ” Még a slagból is zene szól” c. programon a Művészeti Gimnáziumban. A Savaria Rézfúvós Kviett előadásában megismerhették a fúvós hangszerek fejlődését egészen az ősidőktől kezdve.

Az előadás szuper volt!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.