Városi egyéni atlétika bajnokság

2023.09.28

60 méter :

Pankotay Emma 1. hely

Takács Luca 3.hely

600 méter :

Pankotay Emma 1. hely

Takács Luca 2. hely

A lányok végig kiegyensúlyozottan , profi szinten versenyeztek végig.

Teljesen megérdemelt a sikerük! Büszkék lehetünk rájuk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.