Matematika verseny eredmények

2022.06.01

Két tanulónk szép eredményeket ért el matematika versenyen:

Internetes Matematika Verseny:

Lengyel Renáta 7.o. 3. hely

Lengyel Tünde 5.b. 4. hely

Tudásbajnokság:

Lengyel Renáta 7.o. 4. hely

Lengyel Tünde 5.b. 1. hely

Gratulálunk a szép eredményhez!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.