AGORA Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztivál

2022.05.18

Az AGORA Gyermek és Ifjúsági Művészeti Fesztiválon iskolánk tanulói is színpadra léptek. Az eredményes diákok minősítő okleveleket kaptak.

Alsó tagozatos korcsoport:

Póczik Panna – versmondás – ezüst minősítés

Pál Martin – népdaléneklés – ezüst minősítés

Varsányi Dávid – versmondás – bronz minősítés

Felső tagozatos korcsoport:

Németh Hunor Dénes és Faludi Míra – modern- és kortárs tánc – arany minősítés

Grabarics Milán – egyéb kategória – arany minősítés

Szalóky Dorina – versmondás – ezüst minősítés

„Sunday Brunch” zenekar (Jelinek Mirtill, Grabarics Gergő, Grabarics Milán) – mai dal éneklés kategória – ezüst minősítés

Gratulálunk mindenkinek!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.