Nyelvhelyességi és szépolvasási verseny

2024.04.19

A Dési Huber Általános Iskola az alsó tagozatos diákok számára hirdetett egy megyei szintű nyelvhelyességi és szépolvasási versenyt.

Az iskolából több tanulónk is részt vett.
A második évfolyamból Varga Patrik.
A harmadik évfolyamból Kovács Arnold és Strobl Ádám.
A negyedik évfolyamból Paksa Bende és Rába Soma.

Kovács Arnold megyei I. helyezést ért el az ő korcsoportjából.

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.