Atlétika Városi Diákolimpia Döntő III. – IV. korcsoport, egyéni és váltó bajnokság

2024.04.22

Szép eredmények születtek az atlétika Városi Diákolimpia Döntő III. – IV. korcsoport, egyéni és váltó bajnokságon:

Pankotay Emma 60 m – 1.hely

Alexy Péter 300 m – 1.hely

Németh Márk távolugrás – 1.hely

Mayer Enzo 100 m – 3.hely

Leány III. korcsoport 4×100 m – es váltófutás: Keresztes Dorina, Takács Luca, Alexy Lilián, Pankotay Emma – 1.hely

Leány IV. korcsoport 4×100 m – es váltófutás: Németh – Steff Hanna, Vass Mira, Szanyi Fruzsina, Trencsér Alexandra – 2.hely

Fiú IV. korcsoport 4×800 m – es váltó: Gombos Zalán, Mayer Enzó, Németh Márk, Kolompár Zénó – 2.hely

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.