Október 6-i megemlékezés

2020.10.06

Idén rendhagyó módon – a 7. osztályos drámaszakkörösök által készített videóval – emlékeztünk meg az aradi vértanúkról.
Szereplők: Mosonyi-Nagy Máté, Nagy Vanda, Oláh Gabriella, Ökrös Nóra, Szalai Ármin. Vágó, szerkesztő: Mosonyi Nagy Máté, Szalai Ármin.
Felkészítő tanár: Szentgyörgyi Adrienn

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.