Tanévnyitó

2023.08.23

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a 2023-2024-es tanév első tanítási napja 2023. szeptember 1. péntek.

Tanévnyitó ünnepély: 2023. szeptember 1. péntek 8:00 óra.

Helyszín: az iskola udvara.

A tanulók legkésőbb 7:45 órakor ünnepi ruhában gyülekeznek az osztálytermekben. Rossz idő esetén az osztályok a termekben maradnak és iskolarádión keresztül nyitjuk meg az új tanévet. A tanulók az első tanítási napon kapják meg a tankönyveket.

Szeretettel várjuk tanítványainkat!

Dr. Kalocsainé Magyar Éva igazgató