Taroltak a Nyitrások a III. White Tiger Kupán és a Nyugat-Dunántúli területi versenyen is

2020.10.12

Több aranyéremmel és dobogós helyezéssel tértek haza rockisaink a III. White Tiger Kupáról múlt héten, és ezt még tudták tetőzni a területi verseny eredményeivel.

Eredmények:

2020.10.03. Veszprém Pontszerző területi verseny

1. hely Németh Hunor Dénes – Varga Ramóna Linda (Children páros kategória)
1. hely Christals (Boros Fannival) Children kisformációs kategória
2. hely “Hajrá csajok” melynek tagja Takács Réka Ladies Contact Style kisformáció
3. hely Rabi Márton – Takács Réka (Couple Dance Show kategória)

2020.10.04.

Kislány Duó
2. hely Keresztes Dorina – Gáspár Viktória
Lány kategória
1.hely Nagy Anna Róza – Guttmann Szófia
3. hely Guttmann Szófia – Guttmann Kíra
4. hely Trencsér Alexandra – Guttmann Kíra

Mini kategóriában
1.hely Szöllősi Bence (White Tiger) – Takács Luca
Serdülő+Gyerek1 kategória
1.hely Pomper Olivér (White Tiger) – Boros Fanni

Children kisformáció
1.hely Tücskök, melynek tagjai Takács Luca és Nagy Anna Róza is

Gratulálunk a gyerekeknek, további szép sikereket kívánunk!