Tudásbajnokság I. féléves eredmények

2023.05.04

A Bendegúz Tudásbajnokság 2022-2023-as tanév I. félévének eredményei:

Matematika tantárgy: Vas Izabella és Ferenczy Flórián Etele 4.b osztályos tanulók ezüst és bronz minősítés

Felkészítő pedagógus: Vargáné Pap Júlia

Angol haladó tantárgy:

Győrvári Lili Anna 5. osztályos tanuló arany minősítés

Felkészítő pedagógus: Nagy-Szabó Iréne

Kovács Laura 6. a osztályos tanuló arany minősítés

Felkészítők: Lengyel Lilla és Sághy Rita

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.