III. korcsoportos atlétika többpróba csapat és egyéni bajnokság Városi Diákolimpia döntő

2023.04.28
Április 27-én került megrendezésre a III. korcsoportos atlétika többpróba csapat és egyéni bajnokság Városi Diákolimpia döntője.

Kilenc fiú és leány csapat között a lányok a hatodik, a fiúk a harmadik helyen végeztek.

Egyéniben a több mint 50 – 50 fiú és lány versenyző között Alexy Péter a hatodik, Pankotay Emma a tízedik helyen végzett.

A csapatok tagjai:

 Fiúk: Németh Hunor, Alexy Péter, Lasits Bendegúz, Gombos Zalán, Grabarits  Milán, Grabarits Gergő

 Lányok: Pankotay Emma, Lakics Lara, Szanyi Fruzsina, Keresztes Dorina, Trencsér Alexandra, Alexy Lilián
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.