Vívás Diákolimpia

2023.12.19

Budapesten a BOK csarnokban rendezték az idei tanév Vívás Diákolimpiáját.

A 4 napos megmérettetésen közel háromezren léptek pástra.

Iskolánkat Győrvári Lili 6. osztályos tanuló képviselte tőr III/A kategóriában, ahol bejutott a legjobb 32 közé és a 23. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.