Atlétika Megyei Diákolimpia Döntő III. – IV. korcsoport, egyéni és váltó bajnokság

2024.05.03
Atlétika Megyei Diákolimpia Döntő III. – IV. korcsoport, egyéni és váltó bajnokság

Első helyezett:
– Pankotay Emma III. kcs. 60 m futás

Második helyezett:
– Leány III. korcsoport 4×100 m – es váltó: Vajcs Réka, Takács Luca, Alexy Lilián, Pankotay Emma

– Fiú IV. korcsoport 4×800 m – es váltó: Soós Dominik, Mayer Enzó, Németh Márk, Kolompár Zénó

Az országos döntőbe jutott Pankotay Emma mint győztes és a leány III. korcsoportos 4×100 m – es váltó időeredménnyel.

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.