Benedek Elek mesemondó verseny

2024.04.23

A Váci Mihály Általános Iskola ebben az évben is megrendezte a Benedek Elek mesemondó versenyt.

Iskolánkat 1-2. évfolyamon Nagy Marcell (1.a) és Molnár Laura Virág (2.b) , 3-4. évfolyamon Póczik Milla (3.a), Marosits Szonja (3.b) és Németh Nimród (4.) képviselte.

Gratulálunk a tanulóknak!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.