Fenntarthatósági Témanap

2022.04.29

A Fenntarthatósági Témahét keretében Témanapot tartottunk.

A tanulók egy vetélkedő keretében adhattak számot környezetvédelmi ismereteikről. Játékos ügyességi és elméleti feladatokban mérték össze tudásukat az alsó és felső tagozatos tanulók. A programot színesítette Pék Tibor „A (mitől vagy kitől) változó klíma” c. könyvéről tartott előadása.

A legjobb eredményt a negyedik és a hatodik osztály érte el. Gratulálunk nekik a szép eredményhez!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.