Megemlékezés Éhen Gyula születésének 170. évfordulója alkalmából

2023.12.04

Iskolánk tanulói Szalóky Dorina és Nagy Anna Róza verset mondott lakóterületünk egyik alapítója, városunk neves polgármestere, Éhen Gyula születésének 170. évfordulója alkalmából az Alkotás utcai parkban lévő mellszobránál tartott megemlékezésen. Szép és kifejező versmondásuk méltó volt az alkalomhoz.

Felkészítő tanáruk Horváth Gyula Zoltánné volt.

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.