VAN EGY CSAPAT!

2023.12.01
Van egy labdarúgó csapat az iskolában amely ebben a tanévben még nem kapott ki.

Szeptember 29 – én, Jáger Sándor tanár úr szervezésében megrendezett I. Nyitra Kupát nyerte meg veretlenül a IV. korcsoportos  csapat. 14 gólt rúgtak és egyet sem kaptak.
A kupagyőztes csapat tagjai: Spitzer Vendel, Fülöp Szilárd, Németh Hunor, Kovács Kristóf, Andor Olivér, Kolompár Zénó, Németh Márk, Grabarics Gergő, Grabarics Milán.
Góllövők:
  • Kolompár Zénó 5
  • Fülöp Szilárd 4
  • Németh Hunor 3
  • Andor Olivér 1
  • Grabarics Gergő 1
Novemberben került megrendezésre a futsal városi diákolimpia. Az elődöntőben három és a döntőben is három győzelmet szerezve lett Futsal városi diákolimpiai bajnok iskolánk csapata. A döntőben megelőzve a Zrínyi, Derkovits, Oladi iskolát.
A csapat tagjai: Mayer Enzó, Andor Olivér, Kolompár Zénó, Németh Hunor, Lasics Bendegúz, Gombos Zalán, Grabarics Milán, Grabarics Gergő (a képről hiányzik Fülöp Szilárd)
Góllövők:
  • Andor Olivér 5
  • Kolompár Zénó 4
  • Németh Hunor 3
  • Gombos Zalán 1
  • Lasics Bendegúz 1

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.