Novemberi DÖK programok a Nyitrában

2023.12.09

Eseménydús hónapot tudnak maguk mögött azok a tanulók, akik bekapcsolódtak a diákönkormányzat programjaiba.

A tökfaragás győztese Horváth Dávid 2. a osztályos tanuló lett, de további díjazottak is lettek:

Farkas Jázmin 2.b,

Horváth Sándor 1. a,

Kökényesi Alíz 1.a,

Móricz Réka 1.b,

Páli Petra 1. b,

Kálmán Korina 3.b,

Kocsis Barnabás 3.b.

A Márton napi esti felvonulás sajnos elmaradt, de az iskola folyosóin végigvonultak a kisdiákok a technikaórán készült lampionokkal. A borús napon hangulatosan világítottak a gondos munkával készült mécsesek.

Papírlibák is készültek az osztályokban és egyénileg is.

1. helyezést ért el: Ebergényi Márton és Ebergényi Dénes (4. és 2. a).
  2. helyezett lett: Horváth Heléna 2. a.
  3. helyezett: Mészáros Boglárka 2.a.

Az osztályok közül az 1.a, 3.a és 3.b osztályok kaptak oklevelet.

Januárban újabb programokkal folytatjuk, érdemes lesz figyelni a programokat!